Onze wijkvertegenwoordigers

Hieronder een overzicht van onze wijkvertegenwoordigers. Vanwege de onafhankelijkheid kiezen sommige vertegenwoordigers er voor om niet met hun foto en naam op onze website te worden geplaatst.
Voor de overzichtelijkheid hanteren we de naam van de wijken zoals het CBS dat doet.

Stadscentrum · Binnenstad-Zuid · Binnenstad-Oost · Binnenstad-West · Binnenstad-Noord

Binnenstad

Amrut Sijbolts

Lianne
Binnenstad - West
Westerhaven

Niet openbaar

Schildersbuurt · Zeeheldenbuurt · Friesestraatweg · Kostverloren · Vinkhuizen-Zuid · Vinkhuizen-Noord · Hoendiep

Schilders- en Zeeheldenwijk

Leendert van der Laan
Kostverloren
Schildersbuurt

Oranjebuurt · Concordiabuurt · Selwerd · Paddepoel-Zuid · Paddepoel-Noord · Noorderhogebrug · Universiteitscomplex · Koningslaagte

Oranjewijk, Paddepoel
Vinkhuizen, Selwerd

Onno de Rechteren
Paddepoel
Vinkhuizen, Selwerd

Rienk Ytsma
Oranjebuurt
Noorderplantsoenbuurt

West-Indische buurt · De Hoogte · Oost-Indische buurt · Korrewegbuurt

Korrewegwijk

André Huitenga
West-Indische buurt De Hoogte
Oost-Indische buurt Korrewegbuurt

Gorechtbuurt · Oosterparkbuurt · Bloemenbuurt · Florabuurt · Damsterbuurt

Oosterparkwijk

Ruud de Vries
Oosterparkwijk

Theo Henk van Oosten
Oosterparkwijk

Oosterpoortbuurt · Industriebuurt · Euvelgunne · Middelbert · Engelbert · Roodehaan · Woonschepenhaven

Oosterpoortwijk

Jan Boonstra
Oosterpoortwijk

Patricia Frijns
Oosterpoortbuurt

Jan Sijbolts
Oosterpoortbuurt

Herewegbuurt · Rivierenbuurt · Helpman-West · Villabuurt-Oost · Helpman-Oost · Coendersborg · De Wijert-Noord · De Wijert-Zuid · Villabuurt-West · Woonwagenkamp

Herewegwijk en Helpman

Saschia Stoffers
Helpman - Oost

Henk Kuiper
Helpman Oost

Theo Hartwich
Helpman, Coendersborg,
Klein Martijn

Christiaan Tinga
Helpman West
Herewegbuurt

Axl van Ark
Rivierenbuurt
Herewegbuurt

Chantal Anderson
De Wijert Noord
De Wijert Zuid

Luc ter Veer
De Wijert Noord

Carolien Koopman
Rivierenbuurt
Herewegbuurt

Laanhuizen · Grunobuurt · Corpus Den Hoorn-Noord · Corpus Den Hoorn-Zuid · Stadspark · Peizerweg · Woonwagenkamp

Stadsparkwijk

Anna Mijke Wiggers
Stadsparkwijk
Corpus den Hoorn

Hoogkerk · Vierverlaten · Leegkerk · Dorkwerd · Bangeweer · De Held · Zuidwending

Hoogkerk

Kim Boonstra
Hoogkerk

Enne Hovingh
Hoogkerk e.o.

Nico Poll
Hoogkerk
Suikerbuurt

Oosterhoogebrug · Lewenborg-Zuid · Lewenborg-Noord · Lewenborg-West · Bovenstreek · Beijum-Oost · Beijum-West · Ulgersmabuurt · Ruischerbrug

Noorddijk

Anna Riemersma
Beijum

Jochem Atema
Beijum

Henk de Haan
Ulgersmaborg

Lewenborg
Ruischerbrug

Lewenborg
Ruischerbrug

Ten Boer – Thesinge – Garmerwolde – Sint Annen

Haren

Mariska Sloot
Haren
Meinard Wolters
Haren
Floris Liefferink
Haren
Herman Velvis
Haren
Irene
Haren
Alexander van der Woud
Haren

Noordlaren

Onnen

Lellens – Ten Post – Wittewierum – Winneweer – Woltersum –

Ten Boer Oost

René Stayen

René Stayen
Woltersum
Wittewierum

Erica Hoekstra
Ten Post
Winneweer

Addy Dost
Woltursum
Wittewierum

Ten Boer – Thesinge – Garmerwolde – Sint Annen

Ten Boer West

Jeanette Kuin
Ten Boer, Thesinge,
Sint Annen, Lellens
Harm Tammeling
Garmerwolde

Glimmen

Jurgen Hazewinkel
Glimmen
Pieter Jan Jansen
Glimmen